Maldivler Balayı Turları

Turkuaz rengi denizi, bembeyaz kumsalları, birbirinden lüks tatil evleri, mercan kayalıkları ile yeryüzünün cenneti Maldivler, balayı çiftlerinin en gözde tatil destinasyonu olma özelliği sürdürmektedir.

Balayı çiftlerinin ilk tercihi tatil cenneti adalar Maldivler’de 1200 civarı ada bulunsa da bunların sadece 200’ünde yerleşim bulunmaktadır. Her yıl dünyanın dört bir yanından turistleri kendine çekmeye devam eden Hint Okyanusu’nun en güzel balayı tatili yeri Maldivler Asya’nın en küçük devletidir.

Maldivler Balayı Turları

Maldivler Balayı Turu ile unutulmaz balayı tatilini Maldivler’de geçirmeyi tercih eden çiftler, okyanus üzerinde inşa edilen lüks villalarda kalırken, su altının o muhteşem güzelliklerini de görme fırsatı yakalıyorlar.

Özel spa masajı, tekne turları, Maldivler’in el değmemiş, kimsenin yaşamadığı tropik adalar ‘ında gezintiler, gece yapılan eğlenceler de balayı çiftlerinin unutamayacağı anılar arasındaki yerini almaktadır.

Balayı çiftleri için kumsalda kurulan muhteşem bir masada akşam yemeği, Maldivler’i tercih eden çiftlerin romantik anlar yaşamasına neden olur.

Maldivler’de Balayı Tatili

Dünyaca ünlü turkuaz rengi denizinin güzelliği kartpostallara yansıyan, her gidenin unutulmaz bir tatil geçirdiği balayı adası Maldivler, dalış meraklarının da uğrak yeridir.

Maldivler, bu konuda dünyanın en iyi dalış noktalarını da barındırmakta. Maldivler Dalış Turları ‘na katılarak muhteşem resifler ve su altı güzellikleri ile baş döndüren Maldivler’de balayını geçiren çiftler denizin altında bulunan mağaraları keşfederken, rengarenk tropik balıklar ile birlikte yüzmenin tadını da çıkarırlar.

Yılan balığı, deniz kaplumbağaları, köpek balıkları ve hatta balinalar ile birlikte yüzebileceğiniz Hint Okyanusu’nun cenneti Maldivler’in resiflerinde 10 farklı yunus ve balina türünü de görmeniz mümkün.

Maldivler’e ulaşım direk uçuşlar ve aktarmalı uçuşlar ile gerçekleşir. Türk Hava Yolları’nın direk uçuşları ile Maldiv Adaları’na yaklaşık 8 saat havada kalış süresi ile ulaşılabilirken Qatar Hava Yolları ile Doha aktarmalı Emirates Havayolları ile Dubai aktarmalı seyahatler planlanabilir.

Maldivler için Türk Vatandaşlarına vize uygulaması yoktur. Pasaportlarınızın geçerlilik süresi seyahatinizin başlangıcı itibariyle EN AZ 6 AY olması yeterlidir.

Maldiv Otelleri Eşi Görülmemiş Balayı İndirimleri
Constance Halaveli’de balayı çiftlerine %40 indirimli fiyatlar
Constance Halaveli’de tüm balayı çiftlerine %40’a varan balayı indirimleri
W Retreat Resort’da erken rezervasyonlarda %45 indirimli fiyatlar
W Retreat Resort’da erken rezervasyonlarda %45’e varan indirimler.
Anantara Veli’de %30 indirimli balayı fiyatları & hediye akşam yemekleri.
Anantara Veli’de %30’a varan özel balayı indirimi ve hediye akşam yemekleri.
Sheraton Full Moon’da 5 gece kal, 4 gece öde
Sheraton Full Moon’da 5 gece kal, 4 gece öde.
LUX* South Ari Atoll’da %20 indirimli balayı fiyatları
LUX* South Ari Atoll’da %20 özel balayı indirimli fiyatları
Anantara Dhigu’da %30 balayı indirimi
Anantara Dhigu’da %30 özel balayı indirimi ve hediye akşam yemekleri.
Lily Beach’de %15 indirimli fiyatlar
Lily Beach’de erken rezervasyonlarda %15’e varan özel indirimler.

Unutulmaz bir balayı tatili için diğer Maldiv Otelleri ‘ni %45’e varan indirimlerle keşfedin!

Dünyanın en iyi Maldivler tur operatörü WTS, yine Dünyanın en iyi 5 yıldızlı havayolu Emirates ile yıl boyunca her gün, en avantajlı üstelik para iadesi garantisiyle özel paket fiyatlarını sizlere sunuyor! Maldivler Balayı Turları için tıklayınız.

WTS, Emirates’in Official Tour Operator Partneridir. Tüm Dubai konaklamalı seyahatlerinizde Dubai Stopover paketleri için tıklayınız.

Exit mobile version