Maldivler Uçak Biletleri için Tüm Detaylar

Güzel ve unutulmaz bir balayı tatili yaşamak için ilk yapacağınız iş önce Maldivler Uçak Biletleri

Maldivler Uçak Biletleri Maldivler’e seyahat etmek için ilk yapacağınız yoldur. Uçak biletinizi alın, benzersiz bir uçuş deneyiminden sonra Maldivler’i keşfedin.

Male Uluslararası Havalimanı uçuş için Maldivler Uçak Bileti

Male Velana Uluslararası Havalimanı (IATA: MLE, ICAO: VRMM) Maldivler’deki ana uluslararası havalimanıdır. Kuzey Male Atolü’ndeki Hulhule Adası’nda, başkent Male’nin yakınında yer almaktadır.

Male havaalanı, turistler için Maldiv adalarına açılan ana kapıdır. Şu anda ülkenin uluslararası uçuşlar sunan tek havalimanıdır.

Balayı, bir çiftin hayatında en unutulmaz bir dönemidir. Yaşamın ilerleyen dönemlerinde, birlikte geçirdikleri zamanı her zamanı özleyeceklerdir.
Girdhar Joshi

MALDİV VELANA ULUSLARARASI HAVALİMANI ULAŞIM BİLGİLERİ

TOPLU TAŞIMA:
Maldivler’de, Hulhule Adası’nda bulunan başkent Male’nin Velana Uluslararası Havalimanı’ndan (MLE) 2,5 km uzaklıktaki Maldiv merkez adasına ulaşabilmek için feribot veya speed boat’ları kullanabilirsiniz.

Kısa aralıklarla, 24 saat boyunca hizmet veren bu feribotların ücretleri günlere ve saatlere göre değişiyor. Ayrıca bu feribotlarla şehir merkezine ortalama 10 dakikada ulaşabilirsiniz.

TAKSİ:
Maldivlerin Başkenti Male Velana Uluslararası Havalimanı’ndan, Maldiv merkez adasına ulaşabilmek için deniz taksilerini kullanabilirsiniz.

Bireysel veya grup olarak kullanabileceğiniz bu hizmet için ödemeniz gereken miktar gün ve saatlere göre değişiklik gösterebilir. Maldiv merkez adasından Maldivelerin en eski ve en büyük seyahat operatörü World Travel Service Maldivlerdeki tüm otellere ücretsiz transfer yapabilmektedir.

Maldivler Başkenti Male’de vakit geçirmek isterseniz

ARAÇ KİRALAMA:
Male Maldivler’in başkenti ve en kalabalık şehridir . Diğer ilçeler dahil 252.768 nüfusu ve 8.30 kilometrekarelik (3.20 sq mi) alanıyla, aynı zamanda dünyanın en yoğun nüfuslu şehirlerinden biridir . Şehir coğrafi olarak Kuzey Male Atolü’nün ( Kaafu Atolü ) güney ucunda yer alır.

İdari olarak şehir, bir merkezi ada, bir havaalanı adası ve Male Şehir Meclisi’nin başkanlık ettiği diğer dört adadan oluşur.

Maldivler Başkentinde bir kaç saat ya da 1-2 gece konaklama yapmak isterseniz araç kiralamaya ihtiyacınız olur.

Maldivler’deki ortağımız Avis ile kiralama yaptıklarında Miles&Smiles üyeleri 4000’e varan bonus mil kazanır. Her yurt içi ve yurt dışı kiralamalarınızda 500 Mil, 3-6 günlük kiralamalarınızda 1000 Mil, 7-9 gün kiralamalarınızda 2000 Mil, 10 gün ve üzeri kiralamalarınızda 3500 Mil kazanırsınız.

Maldivler Uçak Biletleri Bilgileri

Maldivler’de uluslararası havalimanı olarak hizmet veren dört tane airport bulunmaktadır.

Bunlar; Gan Uluslararası Havalimanı (GAN), Hanimaadhoo Uluslararası Havalimanı (HAQ), Velana Uluslararası Havalimanı (MLE), Villa Uluslararası Havalimanı (VAM).

Türk Hava Yolları, Maldivler uçuşları, Male’de yer alan Velana Uluslararası Havalimanı’na yapmaktadır.

Male’ye Türkiye’de uçan diğer havayolları Etihad, Emirates, Qatar gibi uluslarası şirketlerdir.

İstanbul Havalimanı’dan (IST) direkt olarak Velana Uluslararası Havalimanı’na yapılan uçuşlar yaklaşık sekiz saat sürüyor.

Öğrenciler için Maldiv uçak biletlerinde ekonomi sınıfında %10’a kadar ve İş biletlerinde %5’e kadar tasarruf edilebilmektedir.

Bu kampanyalar 1 Haziran 2023 – 30 Haziran 2024 arasındaki yeni rezervasyonlar ve 30 Haziran 2024’e kadar olan seyahatler için geçerlidir.

Maldiv Uçak Bileti Kampanyaları

Maldiv Uçak Bileti Kampanyaları için seyahat planınızı ne kadar erken yaparsanız o kadar büyük avantaj sağlamaktadır.

Ayrıca uçmadan önce çevrimiçi ekstra bagaj rezervasyonu yaparak daha fazla paketleyin ve tasarruf edin. İndirim otomatik olarak uygulanır.

Emirates ve WTS iş birbirliğiyle zaman zaman çok avantajlı kampanyalar yapılmaktadır

World Travel Service, Emirates Hava Yolları Dubai-Stopover paketlerinin Türkiye’de ki tek yetkili satış acentesidir.

Emirates Dubai Stopover fırsatıyla da WTS ile  Maldivlere gidiş veya dönüşte Dubai’de bir mola verip Dubai Şehirini daha yakında tanıma fırsatı da bulabilirsiniz.

Maldivler Balayı seyahatinizin önündeki tek engel bir telefon uzaklığındanır.WTS Maldivler Reklam Sloganı

 

Exit mobile version