Raa Atolü

88 adadan oluşan ve resmi olarak Kuzey Maalhosmadulu Atolü olarak bilinen Raa Atolü Maldivler balayı bölgeleri arasında en popülerlerinden.

Raa Atolü, sansasyonel ve lüks bir plaj ve balayı tatili için Maldivler’e giden ziyaretçiler arasında çok popüler.

Malé’den 45 dakikalık deniz uçağı uçuşuyla veya Malé’den Ifuru Havaalanı’na uçuşla ulaşılabilen Raa Atolü’nde, mercan adalarının içinde ve çevresinde bulunabilecek zengin ve çeşitli deniz yaşamı sayesinde şnorkelli yüzme ve dalış çok ilgi görüyor.

Mercan adasının batı sırtı en iyi derin su balıkçılığı alanlarından birine yakın olduğundan, derin su balıkçılığı da meraklılar arasında tercih edilen bir aktivite.

Yunus gezileri ve diğer su bazlı aktiviteler de ziyaretçiler arasında popüler. Bu atolde çok sayıda ıssız ada bulunduğundan, burada en güzel, el değmemiş ve tenha plajlardan bazılarını bulmanız kaçınılmazdır.

Raa Atolü Otelleri

Raa Atolü’nde, seçici gezginlere en seçkin plaj tatili deneyimini sunan bir dizi lüks tatil yeri bulunmakta.

Kendinizi okyanusun sesiyle uyanırken bulun, yumuşak beyaz kumlu plajlara adım atın ve deniz yaşamının en büyülü dizisine ev sahipliği yapan sıcak tropik sulara dalın.

En unutulmaz Maldiv balayı tatili için romantik plaj villaları ve okyanus süitleri veya aile tarzı villalar arasından seçim yapın.

Raa Atolü’ndeki Oteller;

Exit mobile version